ZENONIA 5 Android RPG Oyunu

Aliq
17.12.2012
Okuma
Yorum Yok

Android oyunlarda son zamanlarda oldukça moda olmaya başlayan RPG oyunlarından bir tanesi olan ZENONIA 5 kısa sürede Google Play Store üzerinde en iyi oyunlardan birisi haline geldi. Grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça kaliteli bir oyun olan ZENONIA 5 orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde oldukça iyi bir şekilde çalışmakta. Birçok item seçeneği bulunan oyunda istediğiniz karakteri seçerek ona göre itemler düzenleyebilirsiniz.

Dinamik bir yapıya sahip olan oyunda karakterinizin yapmış olduğu hareketler en iyi grafik kalitesi ile sunulmakta. Kontrol bakımından da oldukça iyi bir oyun olan ZENONIA 5 43Mb boyutundaki apk dosyası ile kuruluyor.

Oyunun hikayesi:

İnsanlar arasında barış ve uyum duygusu iyice kötüleşmeye başladı, zenginler ve fakirler arasındaki farklılıklar toplumu en çok etkileyen etmenlerden birisi olmaya başladı. Bu duruma son vermek için gecekonduda yaşayan bir köylü kahraman ortaya çıkar ve tüm bilinen kötülüklere savaş açar.

Oyun içerisinde geliştirmiş olduğunuz karakterinizi tüm dünyadaki oyuncular ile birlikte savaştırabilir ve bu savaşlar sonucunda hediyeler kazanabilirsiniz.

ZENONIA 5 Android oyunu için hazırlanmış kısa video:

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan ZENONIA 5 isimli bu oyunu sizlerin de zevkle oynayacağından eminiz. Eğer sizde ZENONIA 5 Android oyununu denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.