Tasks, Android Görev Yöneticisi Uygulaması

Tunlu
16.12.2012
Okuma
Yorum Yok

Tasks uygulaması, gündelik hayatınızda size unutmamanız gereken şeyleri hatırlatan, marifetli bir görev yöneticisi uygulaması. Tasks’ı kullanarak hatırlamakta zorluk çektiğiniz gündelik işlerinizi aksatmadan devam ettirebilirsiniz. Uygulamaya girdiğiniz hatırlatmaların her birine birer bitiş tarihi atayabiliyorsunuz. Bu sayede uygulama o tarih geldiğinde sizi uyarabiliyor. Uygulama üzerinde tamamladığınız işlemlerinizin üstünü çizerek diğer taslaklardan ayırabiliyorsunuz.

 

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi Google’ın görev servisi olan Google Tasks ile senkronize olarak çalışabilmesi. Eğer bir Google hesabınız varsa hesabınızdaki taslak işlemleri ve notlarınızı Tasks uygulaması üzerinden yönetebilirsiniz. Uygulama birden fazla Google hesabını uygulama üzerinden yönetmenize imkan tanıyor. Görsel olarak oldukça sade geliştirilmiş uygulamada iki farklı tema bulunuyor. Android cihazınızın paylaşma sistemi ile de uyumlu olarak çalışabilen uygulama notlarınızı ve taslaklarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilmenizi sağlıyor. Uygulamanın kullanıcılarına sunduğu widget desteği ile taslaklarınızı ve notlarınızı cihazınızın ana ekranından da takip edebilirsiniz.

1.08$ karşılığında Android cihaz kullanıcılarına sunulan uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.