Bottle Crash, Şişe Kırma Oyunu

Tunlu
16.12.2012
Okuma
Yorum Yok

Bottle Crash, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir Android oyunu. İsminden de anlaşılacağı gibi oyundaki amacınız üzerine karışık olarak gelen şişeleri attığınız yıldız ile kırmak. Uygulamanın kontrolleri oldukça basit. Elinizdeki yıldız şeklindeki cismi cihazınızın ekranında parmağınızı kaydırarak fırlatabiliyorsunuz. Oyunda fırlattığınız yıldız ile kırdığınız şişelerin sayısına ve tipine göre puan değerlendirmesi yapılıyor. Sarı kapaklı olan kola şişelerini kırmak size diğer şişelere göre çok daha fazla puan kazandırıyor.

Oyunda şarap şişeleri kırıldığında en fazla hasarı yaratıyor. Bu sayede şarap şişelerini vurarak etrafındaki birçok şişeyi de kolaylıkla kırıp, puanlarınızı arttırabilirsiniz. Şişeler arasında ekranınızda beliren bombayı vurduğunuzda ise oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Tek atışta birden fazla şişeyi vurmak da diğer vuruşlara göre daha fazla puan kazandırıyor. Oyun içerisinde yüksek skorlar kaydediliyor. Bu sayede kendi rekorlarınızı geçmek için yarışabiliyorsunuz. Oyunun ayarlar bölümündeki yardım ve ipuçları bölümünde ise oyun oynanışı hakkında bilgiler alabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Bottle Crash uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.