Android İSKİ Arıza ve Kesinti Bilgilendirme Uygulaması

İski Arıza ve Kesintiler uygulaması İstanbul ilinde yaşayan Android cihaz kullanıcıları düşünülerek geliştirilmiş, kullanıcıların su kesintileri ile ilgili bilgilere ulaşabilecekleri bir uygulama. Uygulama İSKİ tarafından geliştirilen, resmi bir uygulama değil ama uygulama içerisindeki kesinti ve arıza bilgileri anlık olarak İSKİ’nin web sitesinden alınıyor. Uygulama içerisinde arıza veya kesinti bilgileri ilçelere göre kategorilenmiş şekilde yer alıyor. Bilgi kaydı olan herhangi bir ilçe menüsüne girdiğinizde arıza – kesinti duyurusunun ne zaman yapıldığını, arıza – kesintinin nedenini, arıza – kesintiden etkilenecek ve aldıkları hizmette aksama yaşayacak semt ve mahalle bilgilerini, arıza – kesinti hakkında detaylı açıklamaları görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü de oldukça basit. Uygulamanın açılış ekranında bulunan yenileme düğmesine basarak İSKİ’nin web sitesi üzerinden gelen bilgileri son halleri ile güncelleyebilirsiniz. Uygulama, hizmet aksamalarında İSKİ müşterilerinin mağdur olmamaları için düşünülmüş.

Uygulama Android cihaz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.