100 Doors 2013, Kapı Açma – Bulmaca Oyunu

100 Doors 2013, içerisindeki küçük bulmacaları çözerek ilerleyebileceğiniz, sizi düşünmeye teşvik eden oldukça keyifli bir bulmaca – zeka oyun. Oyun içerisinde 40 farklı kapı bulunuyor. Bu kapıları çevresindeki küçük bulmacaları çözerek açabiliyorsunuz. İlk birkaç bölümde kapıları açmak oldukça kolayken, sonraki bölümlerde daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Oyun içerisindeki kapılar her hafta güncelleniyor.

Bu sayede oyunun yeni bölümlerine yeni sürüm beklemeden ulaşabiliyorsunuz. 100 Doors 2013 oyunu içerisindeki grafikleri ile de dikkat çekiyor. Açmak için uğraştığınız kapıların tasarımları görsel olarak detaylar düşünülerek tasarlanmış. Bu yüzden grafikler gerçeğe oldukça yakın. Oyunu oynarken bir sonraki bölüme geçmek için fazlaca düşünmeniz gerekecek. Emin olun ki oyun içerisindeki bölümlerin hepsini bitirmeden de bulmacalar aklınızdan çıkmayacak.

Google Play’de 5000’den fazla kullanıcının denediği, Ücretsiz olarak Android cihaz kullanıcılarına sunulan 100 Doors 2013 bulmaca oyununu Google Play sayfası üzerinden aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirip, bulmacaları çözebilmek için düşünmeye başlayabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Tunlu aliq09@hotmail.com
Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.