Android Oyunlar 8 Kasım 2012, 11:00
Bus Parking 3D Android

Bus Parking 3D – Otobüs Park Simülatörü

Uçak, gemi, araba simülatör oyunları bitti, birde Türk yapımı yepyeni bir otobüs park etme simülasyon oyunu kaldı. Ne yapalım arkadaş! İçimizde var otobüs, tır oyunlarına tutkumuz. İşte Riv3r adlı Türk ekip bilgisayardaki otobüs simülatör tutkumuz, sadece bilgisayarda kalmasın, telefonlarda da oynasın diye Bus Parking 3D adlı otobüs park etme oyunu çıkarttı. Tabi bizde boş durmadık, Google play’da yayınlanan oyunu kısa bir süre içerisinde 1.000.000 indirme sayısına ulaştırdık. Oyunun kullanıcı puanı ise 5 üzerinden 4.

Aslında çoğu Türk oyuncu oyunun zorluğundan bahsetse de 5 puan verdiği görülüyor. Bence bu oyunun hak ettiği puan 4.6 civarı olmalıydı. Neyse bırakalım bu politik yorumları ve oyun içinden haberlere dönelim. Oyunda şu anda 5 farklı otobüs 32 adet bölüm bulunmakta (Her hafta oyuna 2-3 bölüm eklendiğini hatırlatmakta fayda var).Oyunun ilk bölümleri oyun kontrollerine alışmamız için kolay bir şekilde tasarlanmış. Gitgide zorlaşan bölümler, hele ki o 19.bölüm herkesin korktuğu bir bölüm olmuştur (Bölümleri geçmekte zorlanan arkadaşlar bölümlerin nasıl geçildiğini internetten bulabilirler.).

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta olan Bus Parking 3D isimli bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bize belirtirseniz diğer arkadaşlarımız da oyun hakkında bilgiye sahip olabilir.

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.