Samsung Galaxy Note 2’nin Teknosa Fiyatı Belli Oldu

Aliq
17.10.2012
Okuma
Yorum Yok

Galaxy Note ile büyük bir başarıya imza atan Samsung’un yeni Note’u merakla bekleniyordu. 16 Ekim’de Taksim’de büyük bir etkinliğe imza atarak ülkemizde tanıtılmasını beklediğimiz bu model ne yazık ki etkinliğin iptal edilmesi sonucu bir basın lansmanı ile tanıtılmış oldu. Bu lansmanın ardından ülkemizde hemen satışa başlanması beklenen modelin satış fiyatları bile belli olmaya başladı. Ülkemizin önde gelen elektronik satış devlerinden Teknosa Galaxy Note 2‘nin fiyatını belirledi bile.

Teknosa bu ürünün fiyatını şimdilik 1899TL olarak belirlemiş durumda. Tabi ki gelecek günlerde bu fiyatın indirimler sayesinde de düşme ihtimali bulunuyor. Ayrıca Avea ve Turkcell’de Galaxy Note 2’ye özel tarifeler düzenlemeye başladı. Bu tarifelerin netleşmesinden sonra sizleri bu konuda haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Gelin Galaxy Note 2’nin özelliklerini kısaca tekrar hatırlayalım: 5.5-inç Super AMOLED HD ekran, 4 çekirdekli Exynos 4412 işlemci (1.6GHz hızında) 2GB RAM, 16,32,64GB dahili depolama hafızası, 8MP LED flaşa sahip arka kamera ve görüntülü konuşma sunan ön kamera. 1080p video kayıt özelliği, uzun süre kullanım sunan 3100mAh batarya, S-Pen teknolojisi. Wi-Fi, Bluetooth, 3G teknolojileri.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.