Hill Climb Racing, Android Eğlenceli Araba Yarışı

Android telefon ve tablet sahiplerinin çoğunda kesinlikle bir araba yarışı oyunu bulunmakta. Hele birde telefonumuzu sağa sola hareket ettirerek yön verdiğimiz yarışların yeri kesinlikle ayrı tutuluyor. Genellikle genç kesimin beğendiği bu araba yarışlarından birisi olan Hill Climb Racing bugünkü yazımızın konuğu. Hill Climb Racing araba yarışı olmasının yanı sıra eğlenceli bir oyun olarak da boş zamanlarımızda oynanabilecek en iyi oyunlardan birisi. Orta seviye grafik ve ses kalitesine sahip olan oyun Android 2.2 ve üzeri orta seviye ve üstü Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla oynanabilmekte.

Basit bir yapıya sahip olan oyunu oynarken ekranda bulunan GAS ve BREAKE yani gaz ve fren tuşlarını kullanmamız gerekiyor. İlk etaplar kolay gibi gelen oyunda gelen yeni bölümlerle zorluk seviyesi oldukça yükselmekte. Süre sınırlaması olmayan oyunu yavaş yavaşta bitirmemiz mümkün. Oyun içerisinde kazanılan puanlarla oyun sonunda arabanın motor, süspansiyon, tekerlekler ve çekiş gücü yükseltilebiliyor.

Google Play Store üzerine yeni sunulan bir oyun olan Hill Climb Racing kısa sürede büyük bir popülerliğe ulaşmış durumda. Oyunu oylayan kullanıcılar oyuna 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir rakam vermiş durumdalar. Oyun için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

  1. 01 Kasım 2013, 08:24

    bütün gün gerizekalı gibi hill climb oynamamı napıcaz ya bak gün bitmek üzereyken bu acı gerçek suratıma adeta bi tokat gibi çarptı :/₺

    Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.