Android Telefon ve Tablet için Need for Speed Hot Pursuit

Bilgisayar Oyunları arasında bir anlamda fenomen olan ve en fazla oynanan yarış oyunlarından birisi olmayı başaran Need For Speed serisi artık Android İşletim Sistemine sahip cihazlarda da kullanılabilir durumda.Serinin en fazla tercih edilen oyunlarından birisi olan Need for Speed™ Hot Pursuit sürümü de serinin diğer oyunları gibi Google Play Market üzerinden ücretli olarak satın alınabilir durumda.

5.18 Dolar gibi oldukça makul bir fiyattan satışta olan Need for Speed™ Hot Pursuit oyunu Android 2.0 ve üzeri tüm Android İşletim Sistemlerinde sorunsuz olarak kurulup oynanabiliyor.

7.6 MB lık bir boyuta sahip olan oyunu şu ana kadar 100.000 kişiden fazla cihazına kurmuş ve hali hazırda oynuyor durumda. Bunlardan ise 2917 kullanıcı Android Market Sayfası üzerinden oyun hakkında geri bildirimde bulunmuş durumda.

Şu aşamaya kadar 5 üzerinden 3.3 oy ortalamasına ulaşan oyun özellikle işlemcisi iyi olan cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Takılma ve donma olmadan oylanabilen oyunu Akıllı Telefon veya Tablet PC gibi ürünlere kurarak rahatlıkla her yerde oynayabilirsiniz.

Ayrıca oyunun grafik olarak sunduğu görsellerde oldukça başarılı ve kullanıcıyı tatmin edebilecek nitelikte. Sizlere tanıtmış olduğumuz Need for Speed Hot Pursuit Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.