Android Uygulamalar 31 Ekim 2012, 17:41
Magisto Android-1

Magisto ile Kendi Videonuzu Tasarlayın

Android telefon ve tablet kullanan birçok kullanıcıda genellikle fotoğraf düzenlemede bize yardımcı olan uygulamalar bulunmaktadır. Peki video düzenlemede veya yapmada işimize yarayacak bir uygulama neden olmasın? Bu yazımızın konuğu olan Magisto isimli bu uygulama tam da bu isteklerimizi karşılayacak türden bir uygulama. Google Play Store üzerinde en çok indirilen uygulamalardan birisi sayılan Magisto küçük boyutu sayesinde hafızada düşük yer kaplamakta ve aynı zamanda birçok Android telefon ve tablette de rahatlıkla çalışabilmektedir.

Rahat bir kullanıma sahip olan uygulamada ilk olarak yapmanız gereken düzenleme yapacağınız videoları seçmek. Bu videoları seçtikten sonra videoya uygun bir müzik seçebilir ve bu işlemden sonra da gerekli animasyonları ayarlayarak hayal ettiniz videoyu oluşturabilirsiniz. Magisto Android uygulaması için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Bu video sayesinde uygulamanın nasıl bir kullanım sunduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Magisto kısa sürede 1 milyon indirme barajına yaklaşmış ve kullanıcılardan aldığı oylarla da 5 üzerinden 4.3 gibi yüksek bir puana sahip olmuştur. Eminiz ki sizlerde bu uygulamayı kullanmaktan zevk alacak ve boş zamanlarınızda kendinize veya sevdiklerinize özel videolar oluşturabileceksiniz. Sizlere bu yazımızda tanıtmış olduğumuz Magisto Android video oluşturma uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. merhaba bunun videolarını ücretsiz nerden indirebilirim

  merhaba bunun videolarını ücretsiz nerden indirebilirim acil mail adresime dönüş yaparmısınız ücretsiz video indirmek istiyorum program üzerinden

  Cevapla
 2. merhaba

  vıdeoları yapıyorum fakat galerıye yuklenmıyor bunun ıcın ne yapmam gerekıyor

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Video formatı seçiyor musunuz oluşturma yaparken? Formatı değiştirip tekrar denemenizi öneririm. Kusura bakmayın uygulamaya tam hakim olmadığımdan pek yardımcı olamıyorum size İrem hanım.

   Cevapla

Yorum Yap