Android Uygulamalar 29 Ekim 2012, 18:39
Günün İtirafları

Zamanı Eğlenceli Kılmak İçin “Günün İtirafları”

Android ve İOS için geliştirilen uygulamalar genelde bir işi yapmak, bir sorunu çözmek ya da herhangi bir siteye kolay erişim sağlamak için oluşturulan uygulamalar oluyor. Ancak bazen de tek amacı eğlendirmek olan uygulamalar da karşımıza çıkıyor. Günün İtirafları tamamen Türkçe olarak hazırlanmış bir uygulama. İndirmesi ve kullanması da tamamen ücretsiz bir uygulama İtiraf.com adresi yılladır ülkemizde faal olarak çalışan bir site ve kullanıcılardan çok çeşitli itiraflar almayı başaran bir site. Birçok kullanıcı hayatları boyunca sakladıkları sırlarını buradan korkusuzca ifşa edebiliyorlar.

Hazırlanan Günün İtirafları uygulaması da İtiraf.com adresini temel almış durumda. Sitenin RSS kaynağına bağlanmış olan site günlük olarak eklenen yorumları alarak sizin de okumanız için telefonunuza getiriyor. Kısacası size İtiraf.com adresini sunmuş oluyor.

Ücretsiz bir uygulama olan ve Android 1.5 ve üzeri tük işletim sistemi sürümlerinde çalışan Günün İtirafları uygulaması 227KB gibi ufak bir boyuta sahip.

Son dönemde en fazla indirilenler listesine de girmeyi başaran uygulamayı şu aşamada 10.000 den fazla kullanıcı kullanıyor. Google Play sayfasında ise 50 adet yorum var ve toplamda 5 üzerinden 4 ortalamasına ulaşılmış durumda.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta olan Günün İtirafları isimli bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. ilbay kardelen

  Benzer çeşitli uygulamalar var ancak arayan arkadaşlara özellikle bunu öneririm. Bizzat kullandım ve şuna kadar bana göre eksik bir yanını görmedim. Sizinde işinizi göreceğine emin olabilirsiniz. Üstelik kullanımına hemen alışacaksınız.

  Cevapla
 2. serdar

  Değişik ve güzel bir uygulama. Teşekkürler.

  Cevapla
 3. kürşad çelik

  Benzer bir çok uygulamalayı indirdim ancak içlerinde en iyisinin bu olduğuna karar verdim. Sahip olduğu bir çok özellik ile benzer uygulamalardan çok daha fonksiyonel.

  Cevapla
 4. beste dilek

  Uygulama ilk başta hata verdi. Ne yalan söliyim bozuk deyip baya kötülemiştim ancak sonra tekrar yükledim ve çalıştı. Gayet memnunum herkesin indirmesini tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorum Yap