Android Oyunlar 29 Ekim 2012, 13:34
Skarter Boy Android-3

Skarter Boy ile Aksiyon Dolu Vakitler Sizlerle

Yoo Ninja, Jewels Star gibi oyunlarında yapımcılığını yapan Runner Games şirketinin bir oyun. Oyun genel itibariyle pek zorluk derecesinin olmadığı bir oyun. Oyunda yapmamız gerekenler kaykaycı oğlanı engellerden geçirmek ve hız kazandırmak. Bunları yaparken yıldızları ve kupaları toplamamız gerek. Oyun sırasında karşımıza çıkan hareketli engellerden geçirmek için elimizi çabuk tutmalıyız. Engellerden geçerken yapacağımız özel artistik hareketler ile daha fazla puan kazanmamıza yardımcı olacaktır.

 

(Resimlere tıklayarak büyük olarak görebilirsiniz.)

Oyunda 3 ana bölüm var. Bu 3 ana bölümde de 30 bölümlük kayak pistleri var. Bu Android oyunumuz da ses kalitesi bakımında pek iyi sayılmaz. Görüntü kalitesine baktığımızda ise orta seviyede bir oyun. Oyun Google Play Store’da 5 üzerinde 4.7 gib yüksek bir ortalamaya sahip. Skarter Boy Android 2.1 ve üzeri Android telefon ve tabletlerde rahatça oynayabiliriz. Oyun boyut olarak 6.4 mb’lık bir büyüklüğe sahiptir. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Skarter Boy oyunumuz için hazırlanmış olan videoyu izleyebilirsiniz.


Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Skarter Boy 10 milyon indirme barajına yaklaşmış durumdadır. Boş vakitlerinizde eğlenceli zamanlar geçirmek isteyenler için alternatif bir oyun olan Skarter Boy’u indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap