Diğer Telefonlar 29 Ekim 2012, 09:47
Huawei Honor 2

Huawei Honor 2’nin Özellikleri Netlik Kazanıyor

Akıllı telefon pazarında büyük bir paya sahip üreticilerden olan Huawei çıkarmış olduğu 4 çekirdekli Ascend D Quad ve Ascend D Quad XL modelleri ardından Honor 2 isimli yeni bir modelle 4 çekirdekli akıllı telefon sayısını 3’e çıkarmayı amaçlıyor. Honor 2 isimli bu modelin teknik özelliklerinin birçoğu ne yazık ki bilinmemekte. Lakin modelde yer alması düşünülen birçok özellik Huawei tarafından yapılmış olan bir anketten yararlanılarak tahmin edilebiliyor.

Huawei Honor 2 modelinde K3V2 isimli 4 çekirdekli işlemcinin yer alması beklenirken işlemci hızının da 1.2 GHz olacağı belirtiliyor. 2GB RAM bulunması beklenen modelin 4.5-inç boyutunda ve 720p çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Piyasaya yeni sunulan modellerde olduğu gibi Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile geleceği düşünülen modele ayrıca Emotion UI arayüzü eşlik ediyor.

Performans bakımından üstün özellikleri barındıran Huawei Honor 2’nin çıkış tarihi hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmamakta. Lakin ürünün 2012’nin 4. çeyreğinde satışa sunulmasını bekliyoruz. Diğer modellerde olduğu gibi uygun fiyattan satışa sunulmasını beklediğimiz Honor 2’nin ülkemiz pazarında da satışa sunulacağı kanısındayız. Huawei’nin yeni akıllısı hakkında edinilen bilgiler şimdilik bu kadar, gelen yeni haberlerden sizleri haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap