Android Uygulamalar 29 Ekim 2012, 21:44
Yalan Dedektörü Makinesi Android

Eğlence de Yeni Bir Nokta “Yalan Dedektörü Makinesi”

Sakın ama sakın gerçekten bir Yalan Makinesi olduğunu düşünmeyin. Bu uygulama tamamen eğlence amaçlı olarak hazırlanmış, ara ara %50 tahmin seçeneği ile doğru cevaplar verebilen ama tamamen uydurma cevaplar ile karşınıza çıkan bir uygulama. Ancak eğlence noktasında Yalan Dedektörü Makinesi size oldukça fazla şey vadediyor diyebiliriz. Bir arkadaşınıza oyun oynamak istediğinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde çevrenizde Yalan Makinesi Taşıyan Adam adını bile alabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise basit. Bir kişiye soru sorun ve cevabı alın. Sonra başparmağını ya da işaret parmağını uygulama da belirlenen noktaya koyun. Taramasını bekleyin ve cihazın vereceği sonuç için birkaç saniye parmak izini okumasını sağlayın. Sonrasında Doğru ya da Yalan seçeneklerinden birisi ile Yalancıyı bulun.

Uygulama 1,4 MB boyutunda olup bu güne kadar 100.000 den fazla kişi tarafından indirilmiştir. Ücretsiz bir uygulama olan Yalan Dedektörü Makinesi Android 1.6 ve üzeri tüm sürümlerde çalışacak şekilde hazırlanmıştır.

Google Play sayfasında 2598 kullanıcı tarafından verilen yorumlara göre 5 üzerinden 3.2 oy ortalaması alan uygulama kendi seviyesindeki uygulamalara göre de oldukça başarılı standartlara sahiptir.

Siz de Yalan Dedektörü Makinesi Uygulamasını indirerek denemeler yapabilir, eğlencenize yeni bir yön verebilirsiniz. Sizlere tanıtmış olduğumuz bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. alişan hafız

    Android uygulamaları bu kadar ayrıntılı bir şekilde verdiğiniz için teşekkür ederim. Google Play Store üzerinde kısa açıklamalar ile verildikleri için pek anlamıyorum sayenizde işime yarayacak uygulamayı kolayca buluyorum.

    Cevapla
  2. iklim iz-im

    Uygulamayı Google Play Store adresi üzerinden indirdim uzun süredir kullanıyorum gayet memnunum arkadaşlar size de öneririm. Okulda tüm arkadaşlarımın telefonuna da kurdum herkes çok beğeniyor. Emin olun sizinde işinize yarayacaktır.

    Cevapla

Yorum Yap