Android Uygulamalar 28 Ekim 2012, 09:28
Lig TV Android

Lig TV Uygulamalası ile Maçlar Cebinizde

Tartışmasız olarak ülkemizde en çok sevilen spor futboldur. Gerek oynamak gerekse izlemek oldukça zevk verir. Büyük bir fanatikliğe sahip sporu anlık olarak takip etmek oldukça önemlidir. Çünkü taraftarlar maç sonuçlarına ve bilgilerine en kısa sürede ulaşmak ister. Bunu sağlamak artık Lig TV’nin resmi Android uygulaması ile mümkün.

Ülkemizde futbol dendiği zaman en önemli kanal olan Lig TV, ayrıca maçları anında sunan ilk platformdur. Uygulamasını indirerek sizde ilk kaynaktan maç özetlerine ulaşabileceksiniz. Uygulamanın içerisinde futbol haberine ek olarak çeşitli futbol videoları da bulunuyor. Çeşitli ligler hakkında maç özetleri ve golleri maçtan hemen sonra kullanıcıya sunmakta olup ayrıca videolarını da izlemeye açmakta.

Çeşitli Lig Tv yazarlarına da kolayca akıllı telefonunuzdan ulaşmanızı sağlayan uygulama ile iddaa sonuçlarını da takip edebileceksiniz. Kısacası dünya futbolunu avucunuzun içine getiren uygulama size öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri sunuyor. Android 2.2 ve üzeri sürümleri kullanan tüm tablet ve akıllı telefonlarınıza kurabileceğiniz Lig TV uygulamalsını  ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Tanıtmış olduğumuz bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. haliç zümrüt

  Sık sık güncellediğiniz Anroid uygulamalar sunan siteniz üzerinden uzun süredir aradığım uygulamaları buldum. Bundan sonra sık sık ziyaret edeceğim.

  Cevapla
 2. tülin bade

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla
 3. sel şener

  Karşılaştığım en iyi Android sitelerinden bir tanesi diyebilirim. Her girdiğimde yeni uygulamalar ile karşılaşıyorum. Çalışmalarınız sayesinde istediğim uygulamaları bulabildim. Her gün yeni ne var diye ziyaret ediyorum.

  Cevapla

Yorum Yap