Android Uygulamalar 28 Ekim 2012, 15:31
bilgi yarismasi android

Bilgi Yarışması ile Hem Eğlenin Hemde Hediye Kazanın

Android işletim sisteminin giderek daha fazla kişi tarafından tercih edilmesi sonucu bir çok iPhone uygulaması uyarlanmaya başlandı. Hatta günümüzde çok daha hızlı bir şekilde bir çok uygulama Android platformu için yayınlanmakta. Bu bilgi yarışması da son yayınlanan meşhur uygulamalardan bir tanesi. Eğer sizin için artık araba yarışları, macera dolu oyunlar veya silahlı oyunlar sıkıcı gelmeye başladıysa bu bilgi yarışmasını tercih ederek eğlenebilirsiniz.

İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla beraber eğlenmenizi sağlayacak bu yarışmanın içerisin de Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk gibi bir çok kategoride çeşitli sorular yer alıyor. Üstelik oldukça güncel olan soru hafızasına ek olarak ödül kazanmanız bile mümkün.  Her hafta Ödüllü Yarışma bölümünde sıralamaya girebilen kişilere sürpriz hediyeler verilmekte. Sizde Ödüllü Yarışma bölümünde yarışarak en yüksek puanı elde edip dereceye girerek hem eğlenebilir hemde hediye kazanabilirsiniz.

iPhone platformunda oldukça meşhur olan bu uygulamayı kendi Android cihazınız için Google Play Store üzerinden indirerek eğlenmeye başlayabilirsiniz. Sizlere tanıtmış olduğumuz bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. abidin fulya

    Android işletim sistemine sahip bir telefonum olmasını bu yüzden seviyorum. Geniş uygulama arşivi ile her ihtiyaca cevap veriyor. Aynı işi yapan birden fazla uygulama alternatifi sunuyor.

    Cevapla

Yorum Yap