Android Uygulamalar 27 Ekim 2012, 01:20
Tweeta Android

Tweeta ile Çevrenizden Haberdan Olun

Facebook’tan sonra en büyük sosyal ağ olan Twitter, giderek daha fazla popüler olmaya başlarken mobil alanda Facebook’un önüne geçmiş durumda. Eğer sizde mobilden Twitter kullanmayı seviyorsanız bu  Tweeta uygulamasını mutlaka indirmelisiniz. Bu uygulama ile yakınınızda olan Tiwtter kullanıcıları görebilecek ve onlardan her zaman haberdar olacaksınız.

Mobil alanda daha çok tercih edilen micro blog sitesi Twitter, akıllı telefonların ve tabletlerin yayılmasıyla daha sık ziyaret edilir oldu. Sizde bu kullanıcılardansanız ve çevrenizdeki benzer kullanııları görmek istiyorsanız bu uygulamayı indirebilirsiniz. Yani uygulama size yakın çevrenizde tweet atan kullanıcıları harita üzerinden göstermekte. Konumunuza göre uzaklık bilgisi ile beraber o an tweet atanlar görmenizi sağlayan uygulama, twitter hesabınız olmasa bile size bu konuda bilgileri sunmakta. Böylece yakın çevrenizde atılan tweetleri görüp çevreniz hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan uyulamanın daha anlaşılır olması için bilerek sade grafikler tercih edilmiş. Kolay ulaşılabilir tuşları il hızlıca çevrenizde olup bitenden haberdar olabileceğiniz uygulama ile artık ne konuşuluyor anında görebileceksiniz. Uygulamayı hemen Google Play Store üzerinden indirmeniz mümkün. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. aykut akasya

    Google Play Store üzerinden tüm uygulamalara erişebilsem de farklı bir dilde ve kısa açıklamalara sahip olduğu için aradığım Android uygulama olup olmadığından şüpheleniyorum. Sayenizde ayrıntılarını okuyarak rahatlıkla indirebiliyorum.

    Cevapla

Yorum Yap