Android Oyunlar 27 Ekim 2012, 20:12
Talking Ginger Android

Talking Ginger ile Sevimli Bir Kediye Sahip Olun

Kedileri seviyor iseniz ve birde Android işletim sistemi kullanan bir cihazınız varsa Talking Ginger‘i mutlaka indirmelisiniz. Böylece her zaman yanınızda gezdirebileceğiniz sevimli mi sevimli bir kediniz olacak. Üstelik bu kedi papağan gibi her dediğinizi tekrar edebiliyor. Ginger isimli kedimiz sevimlimi sevimli. Ancak o sonuçta bir kedi ve hep ilgi bekliyor. Aynı zamanda çeşitli kedi ihtiyaçları da var. Eğer siz ilgi gösterip ihtiyaçlarını karşılarsanız oda sizi eğlendirmek için elinden geleni yapıyor. Mesela sevimli kedimizin uyku vakti geldiğinde onu buna hazırlamalıyız. Önce ona güzel bir duş yaptırmalı ve daha sonra saç kurutma makinesi ile kurutarak dişlerini fırçalamalıyız. Bu tür işlemleri gerçekleştirirken çeşitli yapboz parçaları da kazanıyorsunuz. Zamanla kazandığınız parçaları birleştirerek yapbozu tamamlamanız gerekiyor.

Ayrıca bu kedi konuştuklarınızı komik bir ses tonu ile tekrar ederek size söylüyor. Bu sayede oldukça eğlenmenizi sağlayacak kedinize, çevrenizdekiler hayran kalacak. Özellikle kedi severlerin dikaktini çekecektir. Birde tüm bunlara ek olarak Ginger dokunmaya da duyarlı. Dokunuşlarınıza göre birbirinden farklı ve oldukça komik tepkiler veriyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Talking Ginger isimli bu güzel uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap