Android Oyunlar 27 Ekim 2012, 08:01
Striker Soccer Euro 2012 Android

Striker Soccer Euro 2012

Bir futbol tutkunu iseniz bu oyun ile sizde istediğiniz her yerde akıllı telefon veya tabletinizi çıkararak UEFA Euro 2012 heyecanını yaşayabilirsiniz. Artık sadece futbol oyunları oynamak için bilgisayar başına yada oyun konsolu başına geçmenize gerek yok. Otobüste bile Android işletim sistemi kullanan bir cihazınız ile futbol oyunu açarak eğlenebilirsiniz. Bunun için bir çok mobil oyun olsa da biz Striker Soccer Euro 2012‘yi öneririz. UEFA Euro 2012 heyecanını sunan oyunda tüm yeteneklerinizi kullanarak şampiyon olmaya çalışıyorsunuz.

3D grafiklerin ile zenginleştirilmiş oyun oldukça basit kontrollere sahip olmanın yanında 16 farklı takım sunuyor. Futbol oyunları sevenlere şiddetle önerdiğimiz oyunu eminiz çok seveceksiniz. Oyun konsolundaki gibi bir futbol heyecanı yaşatan oyunda grup eşlemeleri birebir yansıtılmış. Kazanmak için tüm yeteneklerinizi göstermeniz gereken oyunda bunun için basit kontroller sunulmuş. Oyun kontrollerine kısa süre içerisinde alışıp gelişmiş grafikleri ile zevkli maçlar yapacaksınız. İçerisinde farklı 3 zorluk seviyesi bulunuyor. Ayrıca süre ayarlama ile beraber dostluk ve turnuva olmak üzere iki farklı mod yer alıyor.

Oyun için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bu harika Android oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Celal T.

    Futbolu sevenlere keyifli bir oyun “Striker Soccer London” (ufak tefek eksiklikleri var ama idare eder)

    Cevapla

Yorum Yap