Android Uygulamalar 27 Ekim 2012, 14:08
Z-DeviceTest Android

Sağlık Taraması için Z-DeviceTest Uygulamasını indirin

Z-DeviceTest ile Android cihazınızı bazı testlerden geçirerek sağlıklı çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla üretilen Android‘li telefonlar günümüzde bir çok kişi tarafından tercih edilmekte. Bununla beraber kullananların karşılaştıkları sorunlarda artmakta. Bunun sebebi genellikle cihazın kullanım şekli ve indirilen uygulamalardan kaynaklı olmakta. Kullanıcılar cihazlarında ilk günkü performansı görememekte ve hatayı belirleyememekten şikayetçi. Sizde bu durumlar ile karşılaşıyor iseniz Z-DeviceTest uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulama sayesinde cihazınızda oluşan sorunları görebilirsiniz.

Kimi zaman Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıları tam verimde çekmeyebilir veya mikrofonunuz sesi iyi almayabilir. Bu ve bunun gibi sorunları uygulama ile fark edebilirsiniz. Yani cihazınızın USB, Flaş, SIM Kart, Radyo, Termometre, Batarya, Dokunmatik, Kamera ve GPS gibi fonksiyonlarının verimli bir şekilde çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz. Her geçen gün daha sık kullandığımız akıllı telefonlara bu gibi uygulamalar kurarak onları daha yüksek performansta sorunsuzca kullanabiliriz.

Sizde Android telefonunuzu sağlık kontrolünden geçirmenize izin veren bu uygulamaya sahip olmak istiyorsanız Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tanıtmış olduğumuz bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. cesur güliz

  Sitenizi inceledikten sonra Android platformunun ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anladım. Uygulamaları sayesinde herkese hitap ediyor. Herkes kendi işine yarayan Android uygulamaları kurarak cihazını kişileştirip daha yararlı bir hale getiriyor.

  Cevapla
 2. harun kuntay

  Android tercih etmemdeki en büyük sebebim bu. İhtiyacım olan her konuda bir uygulama bulabiliyorum. Hatta birden fazla uygulama bulmam bile mümkün oluyor. Biri işimi görmezse diğerini tercih ediyorum.

  Cevapla
 3. nevade necmi

  Şuana kadar karşılaştığım en ayrıntılı Android uygulama sitesi diyebilirim. Uygulamalar en ince ayrıntısına kadar tanıtılmış. Telefonumdaki bir çok uygulamayı sitenizden indirdim.

  Cevapla

Yorum Yap