Android Oyunlar 26 Ekim 2012, 13:46
Need for Speed Hot Pursuit Android

Android Telefon ve Tablet için Need for Speed Hot Pursuit

Bilgisayar Oyunları arasında bir anlamda fenomen olan ve en fazla oynanan yarış oyunlarından birisi olmayı başaran Need For Speed serisi artık Android İşletim Sistemine sahip cihazlarda da kullanılabilir durumda.Serinin en fazla tercih edilen oyunlarından birisi olan Need for Speed™ Hot Pursuit sürümü de serinin diğer oyunları gibi Google Play Market üzerinden ücretli olarak satın alınabilir durumda.

5.18 Dolar gibi oldukça makul bir fiyattan satışta olan Need for Speed™ Hot Pursuit oyunu Android 2.0 ve üzeri tüm Android İşletim Sistemlerinde sorunsuz olarak kurulup oynanabiliyor.

7.6 MB lık bir boyuta sahip olan oyunu şu ana kadar 100.000 kişiden fazla cihazına kurmuş ve hali hazırda oynuyor durumda. Bunlardan ise 2917 kullanıcı Android Market Sayfası üzerinden oyun hakkında geri bildirimde bulunmuş durumda.

Şu aşamaya kadar 5 üzerinden 3.3 oy ortalamasına ulaşan oyun özellikle işlemcisi iyi olan cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Takılma ve donma olmadan oylanabilen oyunu Akıllı Telefon veya Tablet PC gibi ürünlere kurarak rahatlıkla her yerde oynayabilirsiniz.

Ayrıca oyunun grafik olarak sunduğu görsellerde oldukça başarılı ve kullanıcıyı tatmin edebilecek nitelikte. Sizlere tanıtmış olduğumuz Need for Speed Hot Pursuit Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap