Android Uygulamalar 26 Ekim 2012, 23:54
Documents To Go Android-1

Android için Başarılı Bir Office Paketi “Documents To Go”

Android İşletim Sistemi içerisinde dâhili olarak bir Office Paketi bulunmadığı için kullanıcılar ihtiyaçlarına göre farklı uygulamalara yönlenebiliyorlar. Google Play Market üzerinden yayın yapan Documents To Go Uygulaması da bu alanda kullanıcılara hizmet sunan bir Office paketi. Ücretli ve Ücretsiz versiyon olmak üzere iki ayrı yapıda indirilebilir hale getirilen uygulamanın Ücretsiz versiyonu ile Ücretli versiyonu arasındaki tek fark kullanıcılara sunulan Düzenleme işlevi.

Uygulama üzerinden Word, Excel, PDF ve Power Point dosyalarını açmanız mümkün. Ayrıca eski ya da yeni sürümlere ait olması da sorun yaratmıyor. İsterseniz 2003 dosyasını yükleyerek açın isterseniz de 2010 dosyasını yükleyerek açın. Uygulama size sürüm dolayısı ile bir hata mesajı vermeden dosyalarınızı açabiliyor.

Ücretsiz sürümü yüklemeniz durumunda dosyalar üzerinde bir değişim yapma imkânına sahip olamıyorsunuz. Sadece yüklediğiniz dosyaları ön izleme ekranında görebiliyor ve bakabiliyorsunuz. Ücretli sürümde ise size dosya üzerinde düzenleme yapabilme imkânı da sağlanmış oluyor.

64000 oy alan ve ortalama olarak 5 üzerinden 4.1 oy seviyesine ulaşan uygulama kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve sık indirilen bir uygulama olarak göze çarpıyor.

Bu arada 14.000 den fazla kişi tarafından oylanan ve 5 üzerinden 4,3 oy ortalamasına sahip olan Ücretli versiyona ulaşmak isterseniz tek seferlik 14.99 dolar gibi bir ücret ödemek durumunda kalıyorsunuz. Documents To Go isimli bu Android uygulamanın ücretsiz versiyonunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. fulya aykız

    Android cihaz kullanırken en büyük sorunum Google Play Store gibi sitelerden nasıl uygulamalara ulaşacağımı bilmiyor olmamdı. Ulaşsam bile İngilizce olduğu için anlamıyordum. Siteniz sayesinde istediğim uygulamalara ulaşabiliyorum.

    Cevapla
  2. nevbahar muzaffer

    emeklerinize sağlık.

    Cevapla

Yorum Yap