Android Oyunlar 25 Ekim 2012, 07:39
Marble Blast 3 Android-1

Unutulmayan Klasiklerden Birisi: “Marble Blast 3”

Bilgisayarlarda küçük oyun denilince ilk akla gelen oyunlardan olan ZUMA’nın Android versiyonu olan Marble Blast 3 oyununu bu yazımızın konuğu yapmaya karar verdik. Aynı ZUMA’da ki gibi bir oyun mantığı ile oynanan oyun dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışmakta ve boş zamanlarımızda bizlere keyifli dakikalar sunuyor. Android 2.2 ve üzeri Android tablet ve telefonlarda çalışan Marble Blast 3 oyunu küçük boyutu sayesinde de çok az bir alan teşkil ediyor.

ZUMA’ya göre grafik kalitesi bakımından daha iyi olan oyunda tek yapmanız gereken, 3 topu aynı renkle yan yana getirmek ve patlatmak. Sadece bu mantıkla çalışan oyunda o kadar eğlenceli vakit geçiriyorsunuz ki sürenin nasıl geçtiğini dahi anlamıyorsunuz. Marble Blast 3 Marble Blast 2’nin geliştirilmiş olan yeni bir sürümüdür. Marble Blast 2 Google Play Store üzerinde en çok indirilen Android oyunlardan birisi sayılıyordu. Marble Blast 3’ün de aynı şekilde iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olmasını bekliyoruz.

Marble Blast 3 Android oyunu için hazırlanmış olan bir videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Marble Blast 3 isimli bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli vakitler geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap