Android Uygulamalar 25 Ekim 2012, 18:19
360 panorama android

360 Panorama ile Telefondan Panorama Çekim Yapın

Akıllı Telefonunuz ile bir fotoğraf makinesi kalitesinde çekim yapmak artık artan piksel kaliteleri ve lens türleri ile bir anlamda mümkün hale geldi. Ancak birçok model Panorama Çekim özelliğini ne yazık ki kullanıcılara dahili olarak sunamıyor. Ancak bu noktada uygun bir ücret karşılığında 360 Panorama isimli uygulamayı kurarak sorunu çözmeniz mümkün. 0.99 Dolar gibi oldukça makul bir ücret karşılığında Google Play Store ekranlarından satın alıp telefonunuza kurabileceğiniz bu uygulama size peş peşe çektiğiniz fotoğrafları tek bir noktada birleştirme ve bu sayede Panorama Çekim elde etme imkanı sunmaktadır.

Birçok Türk kullanıcı tarafından da kurulan ve hali hazırda kullanılan uygulama için kullanıcıların bir kısmı oldukça başarılı yorumları yaparken bir kısmı da uygulamayı yeterli seviyede bulmamış durumda. Şu ana kadar 1054 kişi tarafından yorumlanan uygulama 5 üzerinden 3 yıldız almış durumda.

Android 2.3 İşletim Sistemi ve üzeri sistemlerde çalışan uygulama 4.5 MB lık bir dosya olarak geliyor. Şu ana kadar 10.000 den fazla indirilen ve kurulan cihaz pazarda da rakiplerinden bir adım öne geçmeyi başarıyor.

Sizde akıllı telefonunuz üzerinden Panorama Çekimler yapmak istiyorsanız o zaman 360 Panorama özelliğine bir bakmanızı öneririz. Bu yazımızın konuğu olan 360 Panorama uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (3)

 1. ılgın sercan

  Alında en geniş özelliklere sahip olan uygulamalardan bir tanesi. Daha çok geniş özelliklere sahip benzer bir uygulamayı kolay kolay bulamazsınız. İndirmenizi tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. şansal şebnem

  İşim sebebi ile çok sık dışarıda oluyorum bu sebeple her türlü ihtiyacıma cevap vermesi için Android uygulamaları indiriyorum. Bu uygulamalar sayesinde işlerimi daha kolay yaparken aynı televizyon ve bilgisayar gibi ihtiyaçlarım da karşılanıyor.

  Cevapla
 3. birgen destegül

  Android cihaz kullanırken en büyük sorunum Google Play Store gibi sitelerden nasıl uygulamalara ulaşacağımı bilmiyor olmamdı. Ulaşsam bile İngilizce olduğu için anlamıyordum. Siteniz sayesinde istediğim uygulamalara ulaşabiliyorum.

  Cevapla

Yorum Yap