Android Oyunlar 24 Ekim 2012, 00:04
Jetpack Joyride- Android

Jetpack Joyride ile Aksiyon Dolu Saatler Sizi Bekliyor

FRUIT NINJA’nın yapımcısı olan Halfbrick Studios’un geliştirmiş olduğu Jetpack Joyride isimli Android oyunu bu yazımızın konuğu yapmaya karar verdik. İsminden de anlaşılacağı üzere kahramanımız bir jete bağlı ve bu şekilde görevleri yerine getirmeye çalışıyor. Oyun içerisinde bulunan elementler sayesinde kahramanımız daha güçlü bir hale dönüşebiliyor. Tabi ki oyun içerisinde bulunan lazerlere yakalandığınızda bu halinden eski haline geri dönüyor. Lakin bu özel hallerinin dışında lazerlere yakalanırsanız kahramanımız ölüyor.

Ses ve grafik kalitesi bakımından üst seviye bir oyun olan Jetpack Joyride, kısa sürede yakalamış olduğu popülaritesini gerçekten hak eden oyunlardan birisi. Kısa sürede 10 milyon indirme barajına ulaşan bu oyun kullanıcılarından aldığı oylarla da 5 üzerinden 4.6 gibi bir rakama sahip durumda. Android 2.2 ve üzeri Android telefon ve tabletlerde çalışabilen oyunu en iyi şekilde oynamanız için orta seviye olarak tabir ettiğimiz bir cihaza sahip olmalısınız.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Jetpack Joyride isimli bu oyun için hazırlanmış olan kısa videoyu izleyebilirsiniz.

Android oyunlar içerisinde en iyilerden birisi olduğunu düşündüğümüz Jetpack Joyride isimli bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. telefon oyunları

    oyunda grafikler ve oyun akışı gayet iyi , teşekkürler

    Cevapla

Yorum Yap