Android Uygulamalar 24 Ekim 2012, 15:16
bsplayer Android

Android Video Oynatıcısı: “BSPlayer”

Sahip olduğumuz Android telefon ve tabletlerde müzik dinlemek, oyun oynamanın yanı sıra video izleyerek de eğlenceli vakitler geçirmekteyiz. Hatta tabletlerde film izleme keyfi tartışılmaz bir güzellikte. Android’in kendine özel video oynatıcısı ne yazık ki tüm video uzantılarını destekleyemiyor. Ayrıca bazı özellikleri de sadece standartla kalmış düzeyde. Bizde bu standartların ötesine gitmek ve neredeyse tüm video uzantılarını destekleyen bir tarayıcı olan BSPlayer’ı sizlere tanıtmaya karar verdik.

Birçoğumuz BSPlayer’ı bilgisayarımızda kurmuş denemiştir. Aynı bilgisayarımızda olduğu gibi özelliklere sahip olan bu video oynatıcısı dokunmatik ekranlarla tam uyumlu şekilde çalışmakta ve birçok video oynatıcısından daha hızlı ve farklı özelliklere sahip. Düşük bir boyuta sahip olan bu uygulamayı arka planda çalıştırarak işlerimize devam edebiliriz. Tabi isterseniz de uygulamayı ekranın başka bir köşesine taşıyarak işlerinizi yaparken film veya video izlemeye devam edebilirsiniz. Parmak uçlarımızla uygulamanın ekranda kapladığı boyutu rahatlıkla büyütebilir veya küçültebiliriz.

BSPlayer Android uygulaması için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan BSPlayer Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. gemre

    bütün programları denedim videolar hep donuyordu bs playerda hiç bir sorun yok rahatlıkla izlniyor.

    Cevapla
  2. ener tarık

    Televizyonun olmadığı yerlerde televizyon, radyonun olmadığı yerlerde radyo ve bilgisayarın olmadığı yerde de bilgisayara dönüşen Android cihazımı seviyorum. Bu uygulama ile ihtiyaçlarıma daha fazla cevap verecek onu daha çok sevecem 🙂

    Cevapla

Yorum Yap