Android Oyunlar 24 Ekim 2012, 11:33
Batak HD Android

Android Batak Oyunu “Batak HD”

Ülkemizdeki çoğu bireyin okeyi veya kart oyunlarını oldukça sevdiğini kuşkusuz hepimiz biliyoruzdur. Tabi dünyada da bu durum aynı şekilde lakin onlar bizlere göre farklı oyunlar oynamaktalar. Ülkemizde oynanan kart oyunlarının başında gelen Batak için hazırlanmış olan Android oyununu bugünkü yazımızın konuğu yapmaya karar verdik. Grafik kalitesiyle ve kullanımla gayet iyi bir oyun olan Batak HD Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta.

13MB boyutundaki dosya ile kurulumu gerçekleştirilen Batak HD isimli bu oyunu oynayabilmeniz için Android 2.2 ve üzeri Android tablet veya telefona sahip olmalısınız. İhaleli ve ihalesiz oyun modlarını barındıran oyunda gelişmiş bir yapay zeka bulunuyor. Kısacası rakiplerinizi yenmek için iyi düşünmeli ve ona göre kartlarınızı oynamalısınız. Türk geliştiriciler tarafından geliştirilmiş olan Batak HD oyununu biz gayet güzel bulduk ve sizlerin de bizimle aynı düşüncede olacağınızı düşünüyoruz.

Batak HD Android oyunu için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Batak HD isimli bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap