HTC 22 Ekim 2012, 03:04
HTC DLX

HTC DLX’in Özellikleri Belli Olmaya Başladı

HTC’nin yeni amiral gemisi olmaya aday olan DLX’in özellikleri netlik kazanmaya başladı. HTC’in bu yeni akıllısının en büyük artısı ise sahip olduğu 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 5-inç boyutundaki Super LCD 3 ekranı. 1.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Krait işlemciden güç alan bu yeni akıllı ayrıca GPU olarak da Adreno 320 kullanmakta. 2GB RAM bulunacak olan model performans tutkunları için en büyük alternatiflerden birisi olmaya aday. Amerika’da Verizon için üretilecek bu modelin kısa zamanda global pazara açılması bekleniyor. Tabi modelin global pazardaki kod adında farklılık göstermesi de beklenenler arasında.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanacak olan modelde HTC Sense 4+ arayüz de yer alacak. 16GB dahili hafızaya sahip olan bu modelin arka kısmında LED flaşa sahip 8MP kamera, ön kısmında ise görüntülü konuşma imkanı sunan 2.1 MP kamera yer almakta. Wi-Fi, Bluetooth 4.0, 4G/3G ve NFC teknolojilerin bulunacağı akıllıda ayrıca Beats Audio teknolojisi de yer alacak. 2500mAh’lık bir bataryadan güç alacak olan model uzun süreli kullanım imkanı sunmakta.

22 Kasım’da resmi olarak tanıtılması beklenen bu akıllının global pazarda satışının yapılıp yapılmayacağı veya ne zaman satılacağı gibi konular bu tanıtımda netlik kazanabilir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap