Android Oyunlar 22 Ekim 2012, 13:35
BLOOD & GLORY Android-1

Arenada Savaşmaya Hazır Mısınız? “BLOOD and GLORY”

Google Play Store üzerinde en çok ilgi çeken oyunlardan birkaçını sizlere tanıtmaya karar verdik. Bu düşünce ile yola çıkarak sizlere tanıtacağımız ilk oyun Glu Mobile tarafından geliştirilmiş olan BLOOD & GLORY. Eski Roma dönemindeki arena dövüşlerinin Android versiyonu olarak tabir edeceğimiz bu oyun grafik ve ses kalitesi bakımından birçok Android oyuna taş çıkartacak düzeyde. Neredeyse 1 milyon indirme barajına yaklaşan oyun aldığı puanlarla 5 üzerinden 4.7 gibi yüksek bir puana sahip.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan BLOOD & GLORY isimli bu oyunda sahip olduğunuz gladyatörü savaşları kazanarak geliştirmeniz gerekiyor. Oyuna başladığınızda ilk bölümlerde rakipleriniz oldukça kolay düzeylerde, lakin gelen yeni bölümlerle birlikte rakiplerinizin de güçleri oldukça artıyor. Bu güçlü rakiplerinizi yenmek için en iyi taktikleri uygulamalı ve rakiplerinize fırsat tanımadan onları öldürmelisiniz. Ayrıca dövüşlerde kazanmış olduğunuz paralarla kendinize yeni silahlar ve zırhlar almalısınız. Böylelikle güçlü rakiplerinize karşı en iyi şekilde hem savunabilir hemde saldırabilirsiniz.

BLOOD & GLORY Android oyunu için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

140MB gibi yüksek bir boyuta sahip olan bu oyun orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefonlarda rahatlıkla çalışabilir düzeyde. Android sürümü olarak da 2.1 ve üzeri isteyen BLOOD & GLORY oyununu küçük yaştaki çocukların oynaması için önermiyoruz.

Aksiyon dolu dakikalar yaşatan BLOOD & GLORY isimli bu Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap