Android Oyunlar 22 Ekim 2012, 23:40
BOMBSHELLS Android-1

Android’de Savaş Uçağı Deneyimini BOMBSHELLS ile Yaşayın

Son dönemlerde akıllı telefonların sensörleri üzerine kurulmuş oyunların sayısı hızlı bir artış göstermekte. Glu Mobile’ın geliştirmiş olduğu BOMBSHELLS isimli oyunda bu kategoride sayılabilecek oyunlardan birisi. BOMBSHELLS isimli oyunda tek amacınız var oda savaş uçağınız ile belirtilen düşmanları yok etmek. Son derece zevkli bir yapıya sahip olan oyunda bitmeyen bir aksiyon sizleri bekliyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan oyun aldığı puanlarla 5 üzerinde 4.6 gibi yüksek bir skora sahip.

  

(Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz)

Dokunmatik ekranla tam uyumlu şekilde çalışan oyunda 4 tuş bulunuyor, sol kısımda bulunan iki tuş uçağınızı aşağı yukarı hareket ettirmekte, sağdaki iki tuş ise düşmanlara karşı ateş etmenize yarıyor. BOMBSHELLS Android oyununda Glu Mobile’ın birçok oyununda olduğu gibi oyun içi satış da yer almakta. Eğer uçağınızı en iyi şekilde yapmak isterseniz bu ücretli içerikleri satın alabilirsiniz. Tabi ki uçağınızı güçlendirmek için paralı olarak satın almanın yanı sıra oyun içerisinde kazanmış olduğunuz altınları da kullanabiliyorsunuz.

Grafik ve ses kalitesi bakımından üstün bir oyun olan BOMBSHELLS’i yüklemek için Google Play Store üzerindeki 406MB boyutundaki dosyasını indirmeniz gerekmekte. Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefonların bazılarında bile çalışmayan oyun performans bakımından üstün olan Android tablet ve telefonlarda rahatlıkla çalışabiliyor.

Sizlere tanıtmış olduğumuz BOMBSHELLS isimli bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. TrGamer

    Android’de savaş uçaklarına karşıyız, karşınızda Türk yapımı Anti Aircraft 3D

    Cevapla

Yorum Yap