Android Oyunlar 21 Ekim 2012, 20:15
Zombie Frontier Android

Zombie Frontier, Android Zombi Öldürme Oyunu

Bu yıl içerisinde belki de en çok geliştirilen oyunlar zombi temalı olanlardır. Bu yazımızda da sizlere bu zombi temalı oyunlardan birisi olan Zombie Frontier isimli oyundan bahsedeceğiz. Oyunda tek yapmanız gereken zombileri öldürmek. Tabi ilk etapta bu iş kolay gibi görünse de gelen yeni bölümlerde zombileri öldürmek oldukça zorlaşıyor. Tek mermi ile yere serdiğimiz zombiler yeni bölümlerde artık bir şarjör mermi ile zor ölmeye başlıyor. Tabi bu durumda yeni silahlar satın almalı ve kendimizi geliştirmemiz gerekmekte.

Oyun içerisinde öldürmüş olduğumuz zombilerden kazandığımız paralar ve her gün bonus olarak verilen paralarla yeni silahlar ve farklı cephane elemanları satın alabiliriz. Böylelikle zor gelen görevleri yeni silahlarla daha kolay şekilde alt edebiliriz. Grafik ve ses efektleri bakımından oldukça iyi bir oyun olan Zombie Frontier Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta. Android 2.2 ve üzeri orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilen bu oyun 18MB boyutundaki yükleme dosyası ile yüklenebiliyor.

Yaklaşık 40bin kişinin oy verdiği bu oyun 5 üzerinden 4.4 gibi yüksek bir puana sahip. Sizde zombi temalı oyunlardan zevk alıyorsanız Zombie Frontier isimli bu oyun sizi de kendine bağlayabilir. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu aşağıdaki bağlantı yardımıyla Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap