Android Uygulamalar 21 Ekim 2012, 14:50
Galaxy Note 2 Feather Falling Android

Galaxy Note 2 Feather Falling Android Hareketli Duvar Kağıdı

Şu günlerde ülkemizde satışa başlayan ve ilk günlerde oldukça ilgi gören Samsung Galaxy Note 2’nin düşen tüylerinden oluşan hareketli duvar kağıdı bu telefonu kullananların hepsinin en çok hoşuna giden yanlarından birisi. Uygulama geliştiricileri de bu hoş duvar kağıdını birçok Android sahibinin kullanabilmesi için bir paket olarak Google Play Store üzerinde sunmuş durumdalar. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu hareketli duvar kağıdını kullanmak için Android 2.1 ve üzeri sürüme sahip olmanız gerekiyor.

Galaxy Note 2 Feather Falling isimli bu duvar kağıdı Google Play Store üzerinde 1.3MB boyutunda sunulmakta. Düşük seviyede RAM ve işlemci kullanmakta olan bu hareketli duvar kağıdı sayesinde telefonunuzda veya tablette herhangi bir kasma sorunu da meydana gelmeyecektir. Tabi hareketli duvar kağıdı kullanımı bataryanın çabuk boşalmasını sağlamaktadır.

500bin indirme boyutuna yaklaşan bu hareketli duvar kağıdını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. nurten ayşegül

    Eskiden sadece iletişim kurmak için kullandığımız telefonların bu uygulamalar ile bir bilgisayar hatta bu gidişle bir bilgisayardan fazlasına dönüşmesine hayran kalmamak elde değil.

    Cevapla

Yorum Yap