Android Oyunlar 20 Ekim 2012, 16:19
Gun Strike Android

Gun Strike, Android Aksiyon Oyunu

Uzun süredir Google Play Store üzerinde yer alan ve popülerliğini kaybetmeyen oyunlardan birisi olan Gun Strike bugünkü yazımızın konuğu. İsminden de anlaşılacağı gibi silahlarla haşır neşir bir oyun olan Gun Strike’da yapmanız gereken tek şey öldürmek! 80 farklı bölüm bulunan oyunda birbirinden farklı 21’de silah yer alıyor. Dokunmatik ekranla tam uyumlu şekilde çalışan oyunun grafik kalitesi de ortalamanın üstünde.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunda 8 farklı harita yer alıyor. Size sunulan görevleri bu haritalar üzerinde gerçekleştirmeniz gerekmekte. Tabi bazı zamanlarda eğlenceli vakitler geçirmek istersiniz diye oyun 2 farklı eğlence haritasını da unutmamış. Grafik ve ses efektlerinin iyi bir şekilde organize edildiği bu oyun ne yazık ki küçük çocukların oynamasını istemediğimiz bir türden. Oyun içerisinde öldürmüş olduğunuz kişiler veya hayvanlardan kazanmış olduğunuz paralar ile silah veya el bombası gibi ögeler satın alabilirsiniz. İlk bölümlerde kolay gibi görülen oyunda, ilerleyen bölümlerde sizleri zor çatışmalar bekliyor.

  

Gun Strike Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Oyunda kullanılan 21 farklı silahın bir listesi:

MP5
P90
AK47
M16A1
Benelli M4
AWP
M4A1
AUG
M249 SAW
HK G3SG
Beretta ARX160
CheyTac M200
Barrett M82
Beretta M92F
Desert Eagle
Five-seveN
Beretta M93R
M60
COLT ANACONDA
Milkor MGL
M134 Minigun

Sizlere tanıtmış olduğumuz Gun Strike isimli bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap