Popüler Oyunlar 20 Ekim 2012, 11:31
dead

DEATH DOME, Android Aksiyon-Macera Oyunu

Bugün Google Play Store‘un sitesine girdiğimizde üstteki manşette yer alan oyunlardan birisi olan DEATH DOME isimli oyunu bugünkü yazımızın konuğu yapmaya karar verdik. Bu yıl nedense zombi temalı birçok oyun yazıldı. Tabi bunun sebebi kullanıcıların zombi temalı oyunlara karşı gösterdiği ilgi de büyük önem taşımakta. DEATH DOME oyununda da gene zombi gibi yaratıklara karşı bir savaş içerisindeyiz. Tabi buradaki zombi dediğimiz yaratıklar oldukça gelişmiş düzeyde.

DEATH DOME oyununu oynayabilmek için öncelikle orta seviye bir telefona veya tablete sahip olmanız gerekiyor. Tabi bazı orta seviye telefonlarda da ne yazık ki oyun desteklenmemekte. Örneğin benim Galaxy S telefonumda ne yazık ki bu oyun oynanamıyor. 453MB gibi yüksek bir boyuta sahip olan bu oyun Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışmakta. Google Play Store üzerinde yayınlandığından bugüne muhteşem bir kullanıcı kitlesine ulaşan oyun 5 üzerinden 4.7 gibi yüksek bir puana da sahip durumda.

  

(Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Oyun içerisinde sahip olduğumuz kahramanımızla önümüze çıkan yaratıklara karşı amansız bir mücadele vermemiz gerekmekte. Gerek grafik gerekse ses kalitesi bakımından en iyi Android oyunlardan birisi sayabileceğimiz DEATH DOME muhteşem efektleri ile sizleri kendisine bağımlı yapacak.

DEATH DOME Android oyunu için hazırlanmış olan kısa video:

Bitmek bilmeyen aksiyon bölümleri bulunan bu oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta. Sizlerde bu oyunu denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli oyunlar geçirmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Hakkı

    Bu oyunu çok seviyorum android oyunlarının hepsi güzel aslında paylaşım için tşkler

    Cevapla
  2. Umut

    Oyunu indirip inceledim sıkılmadan oynanabilecek bir oyun Sony Xperia S telefonumda kasmadan oynadım fakat şarjı çok yiyor tabiki.

    Cevapla

Yorum Yap