Android Oyunlar 19 Ekim 2012, 04:38
Real Football 2013 Android-1

Real Football 2013, Android Futbol oyunu

Gameloft’un merakla beklenen oyunlarından birisi olan Real Football 2013 kısa süre önce Google Play Store üzerindeki yerini aldı. Kısa sürede iyi bir kullanıcı sayısına ulaşan oyun grafik konusunda birçok oyundan üstün olduğunu kanıtlar nitelikte. Google Play Store üzerinde sunulan en büyük boyutlu oyunlardan birisi olan Real Football 2013 839MB’lık dosya ile kurulum yapabiliyor. Tabi bu indirme işlemini gerçekleştirmek için sınırsız internet bağlantısına sahip olmanızı öneriyoruz.

Kendi takımınızı, stadınızı ve takım içi çalışanlarınızı rahatlıkla ayarlayabildiğiniz oyunda. 0’dan takım kurarak yavaş yavaş profesyonel menajer durumuna gelebiliyorsunuz. Dünya üzerindeki birçok futbolcunun fotoğraflarına kadar bilgilerinin yer aldığı oyunda istediğiniz oyuncuyu rahatlıkla bulabilir ve onunla sözleşme imzalayarak takımınıza katabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan bu oyunda Gameloft’un oyun içi satış mantığı da devam etmekte. Gerçeklik bakımından üst düzey bir oyun olan Real Football 2013’de örneğin bir stadyum yapmak için saatlerce beklemeniz gerekebiliyor. Ayrıca bazı arkadaşların telefonun saatini ileri sarıyım hemen yapar düşüncesi de bu oyunda ne yazık ki geçerli olmamakta. Oyun için hazırlanan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Gameloft’un en iyi oyunlarından birisi olan Real Football 2013’ü Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap