Android Uygulamalar 19 Ekim 2012, 23:50
No Signal Alert Android

No Signal Alert ile Telefonunuzun Çekmediği Yerleri Bulun

Bu yazımızda sizlere telefonunuzun çekmediği yerlerde uyarı vermeyi amaçlayan No Signal Alert isimli Android uygulamadan bahsedeceğiz. Uygulamanın temel amacı belirttiğimiz gibi operatörden sinyal alamadığında uyarması, fakat bunun haricinde uygulamanın farklı özellikleri de bulunmakta. Uygulama sizlere sinyal gelmediğinde titreşimle veya görüntülü olarak uyarı bildirimi yapmakta. Aynı zamanda operatörlerden gelen sinyalin istatistiklerini de sunmakta.

Bizim test ettiğimiz Android telefona göre 1 MB boyutunda olan uygulama çok az bir miktarda işlemci ve RAM kullanıyor. Bu sayede alt planda çalışırken performans bakımından bir düşüşe yer vermemekte. Android telefon ve tabletlerde çalışabilen bu uygulama cihazınızın özelliklerine göre farklı sürümler isteyebiliyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde telefonunuzun veya tabletinizin nerelerde daha iyi çektiğini, nerelerde çekmediğini rahatlıkla öğrenmeniz mümkün. Malum ülkemizde büyük şehirler haricinde bazı alanlarda çekim kalitesi oldukça düşük düzeyde. Tabi büyük şehirlerimizin bazı bölgelerinde de bu sorunlar devam ediyor. İşte bu sorunlara ufak bir çözüm sunmak için bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

No Signal Alert Android uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (5)

 1. gülfem fırat

  Bu Android uygulama gerçekten çok yararlı oldu. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Arkadaşların indirmesini öneririm muhteşem bir şey. Böyle bir uygulama olduğu bilsem bu güne kadar hiç uğraşmazdım.

  Cevapla
 2. haşmet afşar

  Uygulamayı Google Play Store adresi üzerinden indirdim uzun süredir kullanıyorum gayet memnunum arkadaşlar size de öneririm. Okulda tüm arkadaşlarımın telefonuna da kurdum herkes çok beğeniyor. Emin olun sizinde işinize yarayacaktır.

  Cevapla
 3. sencer refik

  Uygulamanın yeni ve daha gelişmiş versiyonlarını merakla bekliyorum. Bu uygulamada oldukça güzel ancak çok daha iyi yapılabilirdi. Bir kaç yenilik ile daha kusursuz hale geleceğine eminim.

  Cevapla
 4. doğa aytek

  İndirdiğim uyulamalar sayesinde artık bilgisayar başına çok daha az geçiyorum. Çünkü hemen her işimi telefon üzerinden kolayca halledebiliyorum. Bilgisayara geçmeme gerek kalmıyor.

  Cevapla
 5. güzel mehir

  Benzer çeşitli uygulamalar var ancak arayan arkadaşlara özellikle bunu öneririm. Bizzat kullandım ve şuna kadar bana göre eksik bir yanını görmedim. Sizinde işinizi göreceğine emin olabilirsiniz. Üstelik kullanımına hemen alışacaksınız.

  Cevapla

Yorum Yap