Android Oyunlar 19 Ekim 2012, 17:58
Angry Gran Run

Angry Gran Run – Running Game

Şu zamanlarda en çok tutulan Android oyunlar kuşkusuz bir yerden kaçan bir karakteri yönettiğimiz oyunlardır. Bu yazımızda sizlere bu kategoriden olan Angry Gran Run isimli oyundan bahsedeceğiz. Lakin bu oyunda tapınaktan veya ormandan kaçış yapmamakta New York ve Roma içerisinde koşuyorsunuz. Büyük anne Fred’i kontrol ettiğimiz oyunda önümüze çıkan engelleri aşarak gidebildiğimiz kadar gitmemiz gerekiyor. Oyun içerisinde ne kadar ilerlerseniz oyun o kadar hızlanıyor ve daha zevkli ve zor bir hal alıyor.

Sonsuz bir döngüye sahip olan oyunda ne kadar koşsanız da bir son olmamakta. Tabi bu durum biraz sıkıcı gelse de oyun içerisinde kazanmış olduğunuz altınlarla yeni karakterleri açarak oynamak oldukça zevkli vakit geçirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda arkadaşlarınızla da hangimiz daha iyi gibi bir yarışa başladınız mı oyunun zevki oldukça artış göstermekte.

Angry Gran Run Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Angry Gran Run isimli bu oyunu kurmak için Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip bir tablete veya telefona sahip olmalısınız. Oyunu kurmak için indirmeniz gereken 16MB’lık dosyayı aşağıdaki bağlantı sayesinde Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap