Android Oyunlar 18 Ekim 2012, 18:58
Phuzzle Free Android

Phuzzle Free, Android Puzzle Oyunu

Bu yazımızda sizlere zeka oyunlarından birisi olarak sayabileceğimiz bir puzzle oyunu olan Phuzzle Free isimli oyundan bahsedeceğiz. Google Play Store’u açtığımızda anasayfada bizi karşılayan oyun boş zamanlarımızı puzzle çözerek geçirmemiz için birebir. Android platformu için hazırlanan puzzle oyunlarından farklı olan bu oyunda çekmiş olduğunuz fotoğrafları kullanarak puzzle yapma özelliğine sahipsiniz. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmenizi sağlayacak olan oyun Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak indirilebilir durumda.

Arkadaşlarınızla karşılıklı olarak yarışmaya imkan sunan bu oyunda ayrıca süreye karşı yarışabileceğiniz bölümde yer alıyor. Hoş bir tasarıma sahip olan oyunun oynanması da oldukça basit. Çektiğimiz fotoğrafları rahatlıkla algılayarak puzzle yapabilen uygulamayı çocuklarımızın beyin gelişiminde de rahatlıkla kullanabiliriz. Facebook üzerinden paylaşım özelliğine sahip olan bu uygulama için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Phuzzle Free Android uygulaması Android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. Ayrıca uygulamayı yüklemek için Google Play Store üzerindeki 31MB’lık yükleme dosyasını indirmeniz gerekmekte. Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilen bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap