Android Oyunlar 18 Ekim 2012, 04:39
Dr. Parking 3D Android

Dr. Parking 3D, Araba Park Etme Oyunu

Bu yazımızda sizlere düşük performanslı olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde de rahatlıkla çalışabilen ve boş zamanlarımızda hoş vakit geçirmemizi sağlayan Dr. Parking 3D isimli araba park etme oyunundan bahsedeceğiz. Araba park etme konusunda en iyi oyunlardan birisi olduğunu düşündüğümüz Dr. Parking 3D Android 2.1 ve üzeri sürümlere sahip telefon ve tabletlerde çalışmaktadır. Ayrıca oyun 500 bin indirme barajına yaklaşmış aynı zamanda aldığı oylamalar sonucunda 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puana sahiptir.

Oyun içerisinde size sunulan görevde arabanızı park etmek için solda bulunan gaz, freni ve sağda bulunan direksiyonu kullanmanız yeterli. Tabi ki bunlara yardımcı olarak da sol kısımda fotoğraf makinesine benzeyen bir tuşla arabanızın içerisinden veya dışarısından bakarak da park etme seçeneğini ayarlayabiliyorsunuz. Park sensörleri sayesinde de bir kısma çok yaklaştığınızda sizlere bip bip gibi bir uyarı sesi belirtiliyor ve dikkatli olmanız isteniyor.

Dr. Parking 3D Android oyunu için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bize göre Dr. Parking 3D boş zamanlarınızda en çok oynadığınız oyunlardan birisi olmaya aday. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Dr. Parking 3D oyunu 3.4MB boyutunda bir yükleme dosyası ile yüklenmekte. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap