Samsung 17 Ekim 2012, 12:17
Galaxy Note2

Samsung Galaxy Note 2’nin Teknosa Fiyatı Belli Oldu

Galaxy Note ile büyük bir başarıya imza atan Samsung’un yeni Note’u merakla bekleniyordu. 16 Ekim’de Taksim’de büyük bir etkinliğe imza atarak ülkemizde tanıtılmasını beklediğimiz bu model ne yazık ki etkinliğin iptal edilmesi sonucu bir basın lansmanı ile tanıtılmış oldu. Bu lansmanın ardından ülkemizde hemen satışa başlanması beklenen modelin satış fiyatları bile belli olmaya başladı. Ülkemizin önde gelen elektronik satış devlerinden Teknosa Galaxy Note 2‘nin fiyatını belirledi bile.

Teknosa bu ürünün fiyatını şimdilik 1899TL olarak belirlemiş durumda. Tabi ki gelecek günlerde bu fiyatın indirimler sayesinde de düşme ihtimali bulunuyor. Ayrıca Avea ve Turkcell’de Galaxy Note 2’ye özel tarifeler düzenlemeye başladı. Bu tarifelerin netleşmesinden sonra sizleri bu konuda haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Gelin Galaxy Note 2’nin özelliklerini kısaca tekrar hatırlayalım: 5.5-inç Super AMOLED HD ekran, 4 çekirdekli Exynos 4412 işlemci (1.6GHz hızında) 2GB RAM, 16,32,64GB dahili depolama hafızası, 8MP LED flaşa sahip arka kamera ve görüntülü konuşma sunan ön kamera. 1080p video kayıt özelliği, uzun süre kullanım sunan 3100mAh batarya, S-Pen teknolojisi. Wi-Fi, Bluetooth, 3G teknolojileri.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap