Android Uygulamalar 17 Ekim 2012, 08:38
ConvertPad - Unit Converter Android

ConvertPad – Unit Converter ile Rahatlıkla Birimleri Dönüştürebilirsiniz

Bir birimi başka bir birime dönüştürmek için bazı bilgilere sahip olmanız gerek. Ancak her birim hakkında bilgi sahibi olmak oldukça zor hatta imkansız. Günümüzde ise bu bilgilere hiç ihtiyaç durmadan dönüştürme işlemlerini anlık olarak mobil cihazımız üzerinden yapabiliyoruz. Android işletim sistemi kullanan cihazınıza Türkçe dil desteği bulunan ConvertPad – Unit Converter uygulamasını indirerek yüzlerce birimi birbirine dönüştürebilirsiniz.

Uygulama içerisinde buraya yazamayacağımız kadar çok birim yer alıyor. Bu birimleri günlük hayatımızda sık sık dönüştürüyoruz. Özellikle bir öğrenci veya öğretmensek büyük bir ihtiyaç oluyor. Uygulama sayesinde kısa süre içerisinde ağırlık, ısı, uzunluk, hacim, yakıt, basınç, döviz, akım, ses ve daha yüzlerce birimi dönüştürebilirsiniz. Sade yapısı sayesinde rahat bir kullanım olanağı sunan uygulamayı kurmak için 1.8MB boyutundaki yükleme dosyasını indirmeniz yeterli olmakta.

ConvertPad – Unit Converter Android uygulaması için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Android 2.1 ve üzeri Android cihazlarda çalışan bu uygulama alt segmente sahip cihazlarda bile rahatlıkla çalışacak düzeyde. Kategorisinde en gelişmiş uygulamalardan birsi olan ve Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (8)

 1. umay tacettin

  Siteniz gerçekten çok harika. Uygulama bölümünü özellikle çok sevdim. Açıklayıcı tanıtımlarınız ile uygulamayı bize oldukça güzel anlatıyorsunuz sayenizde daha işe yarar bir cihaza sahip oluyoruz.

  Cevapla
 2. filiz leyla

  İşim gereği genelde bilgisayar başına geçemiyorum. Bu sebeple bir akıllı telefon kullanıyorum. Paylaştığınız uygulamalar sayesinde bir bilgisayara yada televizyona ihtiyaç duymuyorum. Her işimi telefondan yapıyorum.

  Cevapla
 3. fahri peyda

  Bu kadar Android uygulamasını, bu kadar detaylı ve düzenli şekilde görmek oldukça güzel. İşimde kullanabileceğim yardımcı uygulamaları sayenizde buldum. Kimi zamandan işimen kaytarababilecek uygulamarıda 🙂

  Cevapla
 4. baran buğra

  Hala uygulamayı indirmeyen varsa çok pişman olacaktır. Bende ilk başta indirmek istememiştim arkadaşlarımın ısrarı üstüne indirdim harika bir şey. Çok işe yarayacağına emin olabilirsiniz.

  Cevapla
 5. ışıl burağan

  işte kaliteli uygulamalar bunları arıyordum

  Cevapla
 6. serpin aldeniz

  Uygulama yazılandan çok daha gelişmiş özelliklere ve kullanım kolaylığına sahip. Bezer bir kaç uygulama daha denedim ancak bu uygulama en iyisi. Yada alıştığım için bana öyle geliyor olabilir ancak gayet memnunum.

  Cevapla
 7. reşid rıfat

  Uzun süre bu uygulamayı kullanmıştım ancak şuan kullanımı bana daha kolay gelen benzer bir uygulama buldum. Ama yinede bu uygulamayı öneririm. Özellikleri ile alanında en iyilerinden.

  Cevapla
 8. faik ahmet

  Android uygulamaları gördükçe bu platforma hayran kalmamak elde değil. Ne zaman bir şeye ihtiyacım olsa girip uygulamasını arıyorum ve büyük ihtimalde buluyorum. Artık bir alışkanlık halini aldı.

  Cevapla

Yorum Yap