Android Oyunlar 16 Ekim 2012, 08:26
Speed Night Android

Speed Night, Android Araba Yarışı

Bu yazımızda sizlere Google Play Store üzerinde en çok indirilen araba yarışlarından birisi olan Speed Night isimli araba yarışını tanıtacağız. Sade yapısı sayesinde kolay bir kullanım sağlayan Speed Night’da tek amacınız yolda giderek puan toplamak ve seviye atlayarak yeni arabalar satın almak. Boş zamanlarımızda iyi bir eğlence kaynağı olacak oyunlardan birisi olan Speed Night hafif yapısı sayesinde orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefonlarda da rahatlıkla çalışabilecek düzeyde.

Grafik kalitesi bakımından orta düzeyde olan oyun 7.6MB’lık indirme boyutuna sahip. Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışan oyun da arabanızı sağa sola hareket ettirmek için telefonunuzu sağa sola hareket ettirmeniz gerekmekte. Sabit hızla giden arabanızı hızlandırmak için ekrana basılı tutmanız gerekmekte. Lakin daimi olarak basılı tutarsanız kaza riskiniz de o denli artacaktır.

6 farklı araba bulunan oyunda yeni arabaları almak için seviye atlamalı ve arabaların fiyatlarını karşılayacak düzeyde para kazanmanız gerekiyor. Bu paraları kazanmak için de uzun süre oyunun başında kalmanız gerekmekte.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Speed Night Android oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap