Android Oyunlar 16 Ekim 2012, 13:03
Modern Combat 4 Zero Hour

Modern Combat 4: Zero Hour’a Ait Bir Video Yayımlandı

Gameloft’un Android ve iOS gibi mobil platformlar için geliştirmiş olduğu oyunlardan olan Modern Combat’ın yenisi Modern Combat 4: Zero Hour’un bir videosu kullanıcılara paylaşıldı. Havok motoru ile geliştirilen oyunun Kasım ayı sonlarına kadar Google Play Store üzerinde yer almasını bekliyoruz. Grafik bakımından üstün olarak tabir edebileceğimiz oyunu ne yazık ki üst seviye Android telefon ve tabletlerde ancak oynanabilecek. Oyun konsollarını aratmayacak kalitede kullanım sunan oyun için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Çoklu oyuncu desteği de sunacak olan oyunun şimdilik ücretli yada ücretsiz olacağı konusunda elimize bir bilgi ulaşmadı. Lakin ücretsiz olsa da Gameloft’un diğer ücretsiz oyunlarında olduğu gibi oyun içi satışların bu oyun için de aktif olmasını bekliyoruz.

Google Play Store üzerinden en iyi aksiyon oyunlarından birisi olmasını beklediğimiz Modern Combat 4: Zero Hour’un kısa zamanda başarılı bir grafik izleyeceğini düşünmekteyiz. Gelecek günlerde oyun için hazırlanacak diğer video ve görüntülerden sizleri haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Sinan Yildiz

    Biran önce çıksada indirsek aksiyon severlere güzel bir oyun daha..

    Cevapla

Yorum Yap