Android Oyunlar 15 Ekim 2012, 08:34
Subway Surfers

Subway Surfers ile Eğlencenin Doruğuna Ulaşın

Andoid işletim sistemi kullanan mobil cihazlar için Subway Surfers sürümü yayınlandı. Böylece artık bir çok Android kullanıcısı da bu bağımlılık yaratan oyunu oynayabilecek. Muhteşem derecede sürükleyici olan oyunda Jake isimli afacan bir çocuğu kontrol ediyoruz. Jake isimli karakterimiz tren istasyonunda adına yakışır afacanlıklar yaparak istasyon bekçisini kızdırmıştır. Bunun sonucunda bekçi, Jake’in peşine düşer. Bekçi tek başına değildir ayrıca köpeği de kovalamacaya katılır. Bizim amacımız ise bekçi ve onun köpeğinden kaçmak ve bu esnada da karşımıza çıkan altınları toplamaktır. Ne kadar çok altın toplarsanız o kadar çok güç ve karakter oyuna ekleyebilirsiniz. Böylece çok daha heyecanlı bir hale getirirsiniz.

Popüler mobil oyunlarından biri olan Subway Surfers ile mükemmel bir kovalamaca heyecanı yaşayacaksınız. Oldukça kaliteli çizimlere sahip olmakla beraber sosyal medya desteği sunan Subway Surfers, Android 2.3.3 ve üzeri sürümlere çalışmakta olup 22M boyuta sahiptir.  Ayrıca popüler bir oyun olmasına rağmen ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirilebilmektedir. Sizde bu harika oyunu indirerek bu muhteşem kovalamacaya katılabilirsiniz.

Subway Surfers Android oyunu için hazırlanmış olan videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Subway Surfers Android oyununu Google Play Store üzerinden indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. İsimsiz

    Turcell T11 de çalışmıyor bu ya 🙁

    Cevapla

Yorum Yap