Android Oyunlar 15 Ekim 2012, 22:23
Jaws™ Revenge Android

Jaws™ Revenge, Android Aksiyon Oyunu

Eskiden televizyonlarda korku filmi denilince ilk akla gelenler genellikle köpek balıkları ile ilgili olan filmler gelirdi. Tabi ki şimdileri nedense öyle filmler çekilmez oldu. Lakin dünyada köpek balığı olan denizlerde yüzerken herkesin içerisinde ufak da olsa bir korku genelde vardır. Peki siz bir köpek balığını kontrol ediyor olsanız bu insanlara nasıl davranırdınız? İşte bu sorunun cevabını vermeniz için ilk olarak sizleri Jaws™ Revenge isimli Android oyununu oynamaya davet ediyoruz.

Üstte de bahsettiğimiz üzere oyun içerisinde bir köpek balığını kontrol etmeniz gerekmekte. İlk olarak insanları öldürerek puanlar kazanmalı ve bu puanlarlar köpek balığını geliştirmelisiniz. Gelişmelerin ardından ise köpek balığıyla tekneleri devirebilir ve daha çok insanı rahatlıkla öldürebilirsiniz. İlerleyen bölümlerde sizi öldürmek isteyen helikopterleri bile zıplayarak düşürmeniz mümkün. Tabi bunun için köpek balığının iyi bir şekilde gelişmiş olması gerekmekte.

Jaws™ Revenge Android oyunu için hazırlanmış olan kısa video:

Küçük çocuklar için önermediğimiz bu oyun genç arkadaşlarımızın elinden düşmeyen Android oyunlardan birisi olacak. Grafik ve ses kalitesi bakımından ortalamanın üstünde bir oyun olan Jaws™ Revenge Android 2.2 ve üzeri orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışmaktadır. 24MB boyutunda olan oyun içerisinde birbirinden eğlenceli 40 bölüm sizi bekliyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. alper

    güzel görünüyor indiriyorum hemen teşekkürler :))

    Cevapla

Yorum Yap