Android Uygulamalar 15 Ekim 2012, 17:17
evimde spor

Evimde Spor, Android Spor Uygulaması

Bu yazımızda sizlere Evimde Spor isminde Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan uygulamadan bahsedeceğiz. Uygulamanın isminden de anlaşılacağı üzere, spor üzerine geliştirilmiş bir uygulamadır. Hasan Karakaş isimli geliştirici tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama sade görünümü ve kolay kullanımı sayesinde evinizde spor yapmaktaki en büyük dostunuz olacak. 185 kişinin oylamış olduğu bu uygulama 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan almış ve gün geçtikçe indirilme grafiği yükselen bir uygulamadır.

Uygulamayı yüklediğinizde karşınıza direk olarak:

 • Esneme
 • Sırt bölgesi
 • Göğüs bölgesi
 • Bacaklar
 • Kollar
 • Kalçalar
 • Karın-Bel

olmak üzere 7 farklı bölüm gelmekte. Bu bölümler arasından istediğinizi seçerek o bölüm ile ilgili spor hareketlerine rahatlıkla bakabilirsiniz. Bölümü açtığınızda üst kısımda o hareketi kaç set ve kaçar kez yapacağınız belirtilmekte. Onun alt kısmında ise resimli olarak hareket gösterilmekte. Tabi ki resimden anlaşılmadığı taktirde alt kısımda bulunan metinde de hareket anlatılmakta.

Uygulamanın üst kısmında bulunan dikkat bölümünde egzersizleri yapmadan önce nelere dikkat etmeniz belirtilmekte. Lütfen spor hareketlerine başlamadan önce buradan kısa bir yardım alınız.

Dikkat bölümünün sağında bulunan uygulamalar bölümünde ise geliştiricinin geliştirmiş olduğu diğer uygulamalar görülmektedir. İsterseniz geliştiriciye destek olmak amaçlı olarak diğer uygulamaları da deneyebilirsiniz. En son bölüm olan İletişim bölümünden ise uygulama geliştirici ile iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Evimde Spor uygulamasını kullanarak spor salonlarına gitmeden evde rahatlıkla spor yapabilirsiniz. Tabi ki bu sporları yapmadan önce doktorunuza görüşmekte fayda var.

Evimde Spor isimli bu uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. yasin ediz

  Bir arkadaşımda gördüğüm uygulamaydı. Bende indirip deneyim dedim gayet memnunum. İyi ki indirmişim bana çok yardımcı oluyor. İhtiyacımı daha kolay karşılayabiliyorum.

  Cevapla
 2. nihal ekin

  Uygulama için teşekkür ederim oldukça işime yaradı. Favori uygulamalarımdan biri oldu diyebilirim. Buraya yazanlardan daha iyi bir uygulama bence. Şayet indirip denemenizi öneririm memnun olacağınıza eminim.

  Cevapla
 3. bilgin nevgece

  Gördüğüm en geniş Android uygulama arşivi bu sitede. Hem geniş hemde ayrıntılı açıklaması olan uygulama sayfanız sayesinde ihtiyacım olan her şeyi kolayca bulabiliyorum.

  Cevapla
 4. nurten bade

  İnternette karşılaştığım en iyi Android uygulama sitesi diyebilirim. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

  Cevapla

Yorum Yap