Android Uygulamalar 14 Ekim 2012, 23:13
Ringtonium LITE Android

Ringtonium LITE Müzik Kesme Uygulaması

Cep telefonları artık sadece bir telefon değil aynı zaman bir bilgisayar, bir televizyon ve bir mp3 çalar. Tabi ki bunların yanı sıra çeşitli uygulamalar indirerek cihazımızı daha gelişmiş bir hale getirebiliyoruz. İstediğimiz şarkıları düzenleme işlemini bile bir uygulama indirerek gerçekleştirebilir hale geldik. Bunun için tek yapmanız gereken Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Ringtonium LITE uygulamasını Android cihazınıza kurmak.

Ringtonium LITE uygulaması sayesinde hoşumuza giden her hangi bir şarkıdaki bölümü keserek onu zil sesi yapabiliyoruz. Böylece telefonumuz her zaman bizim istediğimiz o hoş melodi ile çalıyor. Bunun için tek yapmanız gereken şarkıda beğendiğiniz kısımları işaretlemek. İşretleme işlemini tamamladıktan sonra uygulama sizin için o kısmı keserek ayrı bir dosyaya kaydediyor. Daha sonra onu ister zil sesi yapın isterseniz başka bir işlem için kullanın. Bunun yanı sıra seslerin giderek atmasını sağlamak için Fade In işlemini yapabilir veya seslerin zaman içerisinde kaybolmasını sağlayan Fade Out işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan harika bir ses kaydetme uygulaması olarak da kullanmanız mümkün. Yüksek seste ses kaydı gerçekleştirebilen uygulama cihazınızda ki basit ses kaydetme özelliğinden fazlasını sunacaktır.

Ringtonium LITE Android uygulaması için hazırlanmış olan kısa video:

Mobil müzik uygulamaları arasında oldukça popüler olan bu uygulamayı 2.5 ve üzeri Android işletim sistemi kullanan cihazlarınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanmanız yeterlidir.

 

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. çakır aydonat

  Bu Android uygulaması sayesinde büyük bir dertten kurtuldum. Gerçi ilk başka Google Play Store üzerinden indirince hata verdi ancak sonra bir şekilde düzeltip kullanmayı başarabildim şimdi sorunsuz çalışıyor.

  Cevapla
 2. sabutay gökova

  tanıtımların devamını bekliyoruz.

  Cevapla
 3. noyan yar

  Bazı insanlar gerçekten emeğe saygı duymayı bilmiyor. Geliştirici bu uygulamayı yapana kadar ne kadar emek verdiğine saygı duymadan sadece kötülüyorlar. Eğer uygulamada bir eksiklik görüyorsan bunları belirt ki düzeltsinler.

  Cevapla
 4. gökhan ulubey

  En favori uygulamalarımdan bir tanesi diyebilirim.Benim için Android cihazlarım da mutlaka olması gereken oldukça yardımcı bir uygulama. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla

Yorum Yap