Android Oyunlar 14 Ekim 2012, 10:41
Ocean Tower Android

Ocean Tower ile Bir Alışveriş Merkezi Kurun

Klasik kurgulara sahip aynı şeyi yaptığınız oyunlardan sıkıldıysanız ve köy kurma ile çiftlik kurma tarzı oyunlar seviyorsanız Ocean Tower tam size göre. Oyun aynı köy kurma oyunları gibi ancak bu sefer bir köy değil bir alışveriş merkezi kurmalısınız. Üstelik bu alışveriş merkezi bir okyanusun üzerine kuracaksınız. Oyunun tasarımı ve oynanışı oldukça iyi bir seviyede ve oyun dokunmatik ekran ile tam uyumlu şekilde çalışmakta. Kısa sürede popüler olan bu oyundan sizlerin de zevk alacağından eminiz.

Ocean Tower oyunu oyununda okyanusun üzerine en iyi alışveriş merkezini kurarak para kazanmanız lazım. Bunun için iyi bir planlama ve yönetim anlayışı belirlemelisiniz. Eğer iyi bir stratejiye sahip olmazsanız pek başarılı olamazsınız. Okyanus üzerine harika bir alışveriş gökdeleni dikerken her kata mağazalar açarak onların yönetimini de sağlayıp çok parayı kazanmalısınız. Bunun için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmalı ve gökdeleni de çıkabilecek en yüksek noktaya ulaştırmalısınız. Ne kadar uzun bir gökdelen yaparsanız o kadar çok müşteri çekersiniz.

Oynayanları kendine hayran bırakan Ocean Tower Türkçe dil desteği ile Android  2.2 ve üzeri işletim sistemine sahip orta seviye ve üstü her Android telefonda çalışabilecek düzeyde. Ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden dağıtılan oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyun için hazırlanmış kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap