Android Uygulamalar 13 Ekim 2012, 14:45
Live Score Addicts Android

Live Score Addicts ile Anlık Maç Sonuçları Cebinizde

Google tarafından geliştirilen Android sistemi her geçen gün daha fazla özellik kazanıyor. Bunun sonucu bir çok Android işletim sistemi kullanan cihaz ve dolayısı ile kullanıcı ortaya çıkıyor. Artan kullanıcı sayısı uygulama geliştiricilerin de ilgisini çektiği için daha önce iPhone kullanıcıları için geliştirilen uygulamalar Android sistemi için de geliştiriliyor. Live Score Addicts uygulaması da bunlardan bir tanesi.

iPhone kullanıcıları tarafından büyük beğeni kazanan Live Score Addicts uygulaması daha önce Apple tarafından haftanın en iyi uygulaması ve personelin favori uygulaması olarak seçilmiş. Bu büyük beğeni gören canlı skor uygulaması artık Android platformunda da yerini alarak bu işletim sistemini kullanan kişilere de anlık bilgi verecek. Eğer futbol sizin için oldukça önemli ise, her maçın sonucuna istediğiniz zaman bakmak istiyorsanız uygulamayı mutlaka edinmelisiniz. Çünkü içerisinde 400’ün üzerinde lig ve kupa bulunmada. Ayrıca sadece maçları göstermekle de kalmıyor. Oyuncu değişikliklerini, kartları, puan durumunu, takım dizilişlerini, maç özetlerini ve istatistiklerini dahi sunmakta. Heyecanla beklediğiniz bir maç var ise de bunu size hatırlatabiliyor.

İddaa oynayan arkadaşlarımız için de birebir bir uygulama olan Live Score Addicts1.7MB boyutu sayesinde Android cihazınızda fazla bir yer kaplamamakta. Ayrıca uygulama Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (4)

 1. ramiz kardelen

  Uygulamayı bu kadar ayrıntılı tanıttığınız için teşekkür ederim. Google Play Store üzerinde yapılan tanıtımlar çok açıklayıcı olmuyor bu nedenle indirmekte tereddüt ediyorum. Sayenizde bu sorundan kurtuldum.

  Cevapla
 2. hitit celal

  Elimde benzer bir uygulama vardı ancak bu uygulamayı indirip biraz kullandıktan sonra diğer Android uygulamaya ihtiyacım olmadığını bunun daha iyi olduğunu anladım ve sildim.

  Cevapla
 3. atıf mehtap

  emeklerinize sağlık.

  Cevapla
 4. düşüm ilbay

  paylaşımda bir numarasınız.

  Cevapla

Yorum Yap