Android Uygulamalar 13 Ekim 2012, 21:17
Smart RAM Booster Android

Daha Yüksek Performans için: Smart RAM Booster

Android işletim sistemine sahip cihazınızın yavaşlamasına ve düşük performans göstermesine bir çok şey sebep olabilir. Gereksiz dosyaların bulunması, virüsler ve en önemlisi de arka planda çalışan uygulamalar cihazınızda yavaşlığa sebep olur. Eğer sizde bu yavaşlıktan şikayetçiyseniz Smart RAM Booster uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Google Play Store üzerinde en çok indirilen Android araçlarından birisi olan Smart RAM Booster Android cihazınızı rahatlatacak en iyi araçlardan birisi.

Smart RAM Booster uygulaması sizin için arka planda çalışan gereksiz ve yavaşlığına sebep olan bir çok uygulamayı kapatarak cihazınızı daha iyi performans ile kullanmanızı sağlar. Daha önce yüklediğiniz ve durmadan arka planda çalışan uygulamalar RAM belleğini gereksiz yere kullanır. Bu muhteşem yararlı uygulama ise RAM belleğini rahatlatmak için gereksiz uygulamaları kapar. Böylece cihazınızın daha yüksek bir performans göstermesini sağlar. Smart RAM Booster uygulaması ile arka planda çalışan uygulamaları ister manuel yani elle isterseniz de kendi belirleyeceğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak kapatabilirsiniz. Oldukça yararlı gördüğümüz uygulama bizce her Android cihazda olması gereken bir uygulama.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden 2.0.1 ve üzeri Android işletim sistemi kullanan cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra uygulamayı kısa süre içerisinde çözeceksiniz. Zaten Türkçe dil desteği olduğu için bir sorun yaşayamayacaksınız. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (12)

 1. sanem sadık

  Gördüğüm en ayrıntılı uygulama sitesi sizin ki. Google üzerinde arama yaparken rastladım. Uygulama ararken artık ikide bir arama yapmak zorunda kalmayacağım. Bundan sonra hep sitenizdeyim.

  Cevapla
 2. seçil gökyel

  Android işletim sistemine sahip olan cihazları işte bu yüzden seviyorum. Google Play Store’da ihtiyacımız olan her uygulamayı ücretli yada ücretsiz bir şekilde blup kolayca indirebiliyoruz.

  Cevapla
 3. esen armağan

  Bu uygulama rastlamam iyi oldu. Geçi farklı bir uygulama arıyordum ancak buda gerek duyduğum bir programdı. Başlığı görünce direk tıkladım. Paylaştığınız için teşekkür ederim, uygulama gerçekten büyük yarar sağladı.

  Cevapla
 4. dirim zenan

  Android hakkında aradığım herşeyi sizde bulabiliyorum

  Cevapla
 5. görke serra

  İndirdiğim uyulamalar sayesinde artık bilgisayar başına çok daha az geçiyorum. Çünkü hemen her işimi telefon üzerinden kolayca halledebiliyorum. Bilgisayara geçmeme gerek kalmıyor.

  Cevapla
 6. omer tan

  Günlerdir buna benzer bir uyulama arıyordum. İndirmeye hemen başlıyorum. Umarım telefonda bir sorun çıkarmadan çalışır ve anlattığınız gibidir. Bundan sonra bir uygulamayı aramaya başlamadan önce sitenize bakacağım.

  Cevapla
 7. belgi oğul

  Uygulamayı kısa süre önce indirdim. Büyük yardımı oluyor. Her arkadaşım ismini istiyor. Oldukça yararlı ve gelişmiş bir uygulama size de tavsiye ederim.

  Cevapla
 8. melis verdinaz

  Bazı insanlar gerçekten emeğe saygı duymayı bilmiyor. Geliştirici bu uygulamayı yapana kadar ne kadar emek verdiğine saygı duymadan sadece kötülüyorlar. Eğer uygulamada bir eksiklik görüyorsan bunları belirt ki düzeltsinler.

  Cevapla
 9. selim hürcan

  Paylaştığınız Android uygulamalar sayesinde ihtiyacım olan bir çok uygulamayı buldum. Bunlar sayesinde işimde kolaylaştığı gibi normal hayatımda da büyük kolaylıklar oldu.

  Cevapla
 10. Osman Ç

  Nasıl çalıştırabilceğimi anlatabilir misiniz ?

  Cevapla
 11. canan karatay

  harika bi uygulama telefonum galaxy ace 5830i bu bu uygulama bana 90 mb yer kazandırdı 🙂

  Cevapla
 12. özgür diktas

  tek kelime ile ozetlemem gerekirse ….. MUKEMMEL 🙂

  Cevapla

Yorum Yap